Bergcafé in Ubachsberg op 9 maart

Voelt u zich betrokken bij de toekomst van Ubachsberg en denkt & doet u graag mee, samen met buurtgenoten? Dan is dit uw kans!

Van inwonersdialoog naar dorpscoalitie

Op maandagavond 9 maart vanaf 19:00u bij Brasserie Zondheed, organiseert een groep betrokken inwoners uit Ubachsberg het zogeheten ‘BergCafé’. Iedereen die zich betrokken voelt bij het dorp kan aansluiten. Samen wordt verkend wat er nodig is voor een sterk en toekomstbestendig dorp. Het initiatief voor dit BergCafé is ontstaan vanuit een groep betrokken inwoners die al langere tijd in gesprek was met de gemeente over de toekomst van het dorp in een inwonersdialoog. De wens is nu om deze inwonersdialoog uit te bouwen naar een ‘dorpscoalitie’ waarin iedereen die dat wil, kan meedoen. Samen maken we het verschil in ons dorp. Met elkaar, voor elkaar.

Wat gaan we doen?

Bij het 1ste BergCafé wordt in een gezellige setting door inwoners gepraat over de ideeën, wensen en plannen voor Ubachsberg. En daarna samen doorgepakt met wat er belangrijk gevonden wordt en waarmee inwoners zelf samen aan de slag kunnen. Iedereen vanuit zijn eigen kracht. En door het aanhaken van partners die daarvoor nodig zijn. De wens is om te bouwen aan een groep voor de langere termijn, maar je inzet is ook welkom als je eenmalig wil aansluiten.

Bent u erbij?

Met uw inbreng kunt u van grote toegevoegde waarde voor het dorp zijn én zelf het verschil maken.

Wilt u erbij zijn? Schrijf u in dan in via https://forms.cloud.microsoft/e/MSQpSWR1Tu(Verwijst naar een externe website)

Tot 9 maart!